15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Блок, За скицирање, Sketch Pad, А3, 20 листови, 120гр., Aurora, 529001300

  390,00 ден
  Блок за скицирање Aurora
  Формат: A3
  Број на листови: 20
  Грамажа: 120гр.
  SKU: 252510
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гостивар
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Капитол
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *