15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Блок, За скицирање, Sketch Pad, A4, 20 листови, 160гр., Aurora, 539001400

  5,19 (USD)
  Блок за скицирање Aurora
  Формат: A4
  Број на листови: 20
  Грамажа на хартија: 160 гр.
  SKU: 252570
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Палома
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *