15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Кош, Метален, 1:1.61, Milenijum, 11/92502, 29,6*32,8*4,8цм

  12,53 (USD)
  SKU: 254640
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *