15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маска, Трослојна, За Еднократна Употреба, DFM 50, 59.070.10, Црна

  15,00 ден
  20,00 ден
  SKU: 255331
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гевгелија
  • Кавадарци
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Аеродром
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Кисела Вода
  • Скопје - Рузвелтова

  - Висококвалитетни материјали
  - Ефикасност во филтрирање на бактериите (BFE): 80% -Класа: FFP2
  - 3 Слојна заштита од аеросоли
  - Еднократна употреба
  - Висока заштита
  - Со ластик
  - Без латекс
  - Прилагодлива на секој облик на лице благодарение на специјалниот додаток за нос
  - Отпорна на влага
  - Не е токсична
  - Не ја иритира кожата
  - Мека и удобна за носење

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  - Висококвалитетни материјали
  - Ефикасност во филтрирање на бактериите (BFE): 80% -Класа: FFP2
  - 3 Слојна заштита од аеросоли
  - Еднократна употреба
  - Висока заштита
  - Со ластик
  - Без латекс
  - Прилагодлива на секој облик на лице благодарение на специјалниот додаток за нос
  - Отпорна на влага
  - Не е токсична
  - Не ја иритира кожата
  - Мека и удобна за носење

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Чаша Пвц 0,2

  010060
  1,00 ден

  Чаша Пвц 0,1

  010050
  1,00 ден

  Папка Хромо Преклоп

  006420
  8,00 ден

  Тетратка Лм А5-52 Л Тес-Сирок

  016365
  25,00 ден

  Тетратка, А5, 48 листови, Линии, Major, Еко, 82218

  016751
  12,00 ден