15-501 Бесплатна испорака над 3,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Fellowes

  Нож Гилотина Фусион А4 25410801

  4.250,00 ден
  SKU: 084851
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гевгелија
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - ГТЦ
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично