15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Несесер, Samsonite, Duopack, 128603/1041, 30*22*10цм, Црна

  3.450,00 ден
  SKU: 256091
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - ГТЦ
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *