15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Паричник, Samsonite, My Samsonite SLG 319, 107695/1834, 18,5*10*2цм, Црвена

  79,66 (USD)
  SKU: 256292
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гостивар
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *