15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ранец, За лаптоп, S, 13"-14", Samsonite, Vectura, 59225/1041, 31*42*17цм, Црна

  6.450,00 ден
  SKU: 256081
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *