15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ранец, 15.6", Кожен, Samsonite, Waymore LTH, 129663/1041, 32*40*17цм, Црна

  19.950,00 ден
  SKU: 256361
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *