15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ранец, 2 патенти, Dogs By Beluchi, La Concha, 30435-01WHI, 27*30*8цм, Бела

  3.800,00 ден
  4.750,00 ден
  Материјал: Еко кожа
  Големина: 27 x 8 x 30 см
  SKU: 255286
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *