15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Хартија, Блок, За акварелни бои, 18*18, 20 листови, 300гр., Aurora, 475004198

  1.150,00 ден
  Блок за акварелни бои, Aurora
  Формат: 18х18 см
  Број на листови: 20
  Грамажа: 300 гр.
  SKU: 251010
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *