15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанта, За На Рамо, Anekke, Arizona, 30702-109, 23*12*12цм, Кафеава

  3.400,00 ден
  4.250,00 ден
  Многу симпатична мала и модерна торба за на рамо, Anekke од колекцијата Аризона.
  Композиција од кожа
  Везени детали
  Прилагодлив ремен за рамо
  Димензии: 23 х 12 х 12 см
  SKU: 255160
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *