15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанта, За На Рамо, Anekke, Arizona, 30703-34, 23*19*10цм, Кафеава

  3.800,00 ден
  4.750,00 ден
  Материјал: Еко кожа
  Големина: 23 x 19 x 10 см
  Број на надворешни џебови: 1
  Број на внатрешни џебови: 3
  SKU: 255250
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *