15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанта, За На Рамо, Anekke, Jungle, 30712-82, 24*25*12цм, Беж

  3.960,00 ден
  4.950,00 ден
  Димензии: 24/18 x 12 x 25 cm
  Макс. должина на ременот: 140 см
  Материјал: Eko кожа
  SKU: 255090
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - ГТЦ
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *