15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанта, За На Рамо, Anekke, Jungle, 30717-01, 27*22*4цм, Беж

  3.320,00 ден
  4.150,00 ден
  Димензии: 27 x 4 x 22 см
  Максимална должина на ременот: 130 см
  Материјал:Eko кожа
  SKU: 255100
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Прилеп
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *