15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Vectura Evo, 123668/1041, 27*39*4цм, Црна

  4.250,00 ден
  SKU: 255671
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Куманово
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - ГТЦ
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *