15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанта, Со Две Рачки, Anekke, Arizona, 30701-48, 30*25*12цм, Кафеава

  4.520,00 ден
  5.650,00 ден
  Димензии: 30 x 25 x 12 см
  Макс. должина на ременот: 140 см
  Материјал: Eko кожа
  SKU: 255220
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Главен магацин
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *