15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанта, Со Две Рачки, Anekke, Jungle, 30711-76, 26*18*11цм, Беж

  3.600,00 ден
  4.500,00 ден
  Димензии: 26 x 11 x 18cm
  Максимална должина на ременот: 140 см
  Материјал: Eko кожа
  SKU: 255120
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Прилеп
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *