15-501 Бесплатна испорака над 3,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Word Cup 2018

  Дочекајте го светското првенство во фудбал подготвени со бреднирани навивачки реквизити!

   

  Побрзајте и изберете од големата понуда на навивачки реквизити за претстојното светско фудбалско првенство, со можност за нивно брендирање согласно вашите идеи и потреби кои Office Plus ќе ги реализира, а Вам Ви останува само да уживате во играта и да навивате за вашиот омилен тим!

  Во цената на производите е вклучено брендирање на лого А4 формат, full color, на една позиција + 18% ДДВ.

  Минимална количина за нарачки по производ е 100 парчиња по прикажаните цени. За помали нарачки цената е повисока.

  За нарачки над 3,000 денари испораката е бесплатна до вашата адреса. 

  Ве молиме сите ваши барања и нарачки да ги испратите на следнава е-маил адреса promo@officeplus.mk или јавете се за повеќе информации на телефонскиот број: 075 306-677

  Акцијата важи од 14.06.2018 до 14.07.2018

  * Во цените на производите подолу не е вклучена цената за брендирање!

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Cap 54.001.20 Runner With 6 Blue Panels

  140130
  2.60 (USD)

  Cap 54.001.40 Runner With 6 Panels Yellow

  140135
  2.60 (USD)

  T-Shirt St2000 Classic-T L White

  097196
  2.04 (USD)

  T-Shirt St2000 Classic-M White

  097186
  1.90 (USD)

  T-Shirt St2000 Classic With White

  097176
  2.43 (USD)

  T-Shirt St2000 Classic-T Hl White

  097206
  2.42 (USD)

  T-Shirt St2000 Classic-T Hhl White

  097216
  2.42 (USD)

  T-Shirt St2000 Classic-T Hhhl White

  097226
  2.13 (USD)

  Whistle 7246-7245

  081400
  0.50 (USD)

  Whistle Ap810376-01 White

  195816
  0.45 (USD)

  Ball Football Delko Ap791920-05 Red

  177212
  11.71 (USD)

  Ball Football Delko Ap791920-06 Blue

  177213
  11.71 (USD)

  Ball Football Delko Ap791920-10 Black

  177211
  11.71 (USD)

  Word Cup 2018

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 12.00 (USD)
  0 12
  Manufacturers