15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Дуксер, Со Качулка, И Преден Џеб, 280 гр., Champ, 52.009.10-M, Црна

  1.050,00 ден
  Дуксер со џеб-кенгур, со двојно шиење на рамената и ракавите.
  Нето маса: 0,48 кг
  Материјал: Памук
  SKU: 243551
  Достапност: нема на залиха
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *