15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Delta

  Иглици за хефталка 24/6, Delta, 1552, Сребрена

  25,00 ден
  SKU: 037420
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Веро Џамбо
  • Скопје - Влае
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Ист Гејт
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик Американ без прозор, 110x230, Gpv, 181040-181031

  016070
  2,20 ден 2,50 ден

  Плик џеб, Ц4, 229*324, Gpv, DZ/AS0858-138309, Бела

  018670
  8,00 ден

  Плик со Десен прозор Дл, 110*220/230, Gpv, 181067, Бела

  018830
  2,50 ден 2,80 ден

  Плик машински со Лев Прозор, Ц6/5, 114*162, Gpv

  018792
  2,50 ден
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување

  Пенкало, Office Point, ДК601, 6650124-00

  031200
  20,00 ден