15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маска, Четирислојна, 210*150мм, PRO SAFE PLUS, KN95, 59.063.10, Црна

  70,00 ден
  80,00 ден
  SKU: 247258
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Аеродром
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Кисела Вода
  • Скопје - Палома
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Тетово - Палма

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Чаша Пвц 0,2

  010060
  1,00 ден

  Чаша Пвц 0,1

  010050
  1,00 ден

  Папка Хромо Преклоп

  006420
  8,00 ден

  Тетратка Лм А5-52 Л Тес-Сирок

  016365
  25,00 ден

  Тетратка, А5, 48 листови, Линии, Major, Еко, 82218

  016751
  12,00 ден