15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ранец, За лаптоп, 17.3", Samsonite, Guardit 2.0, 115331/1041, 32*48*20,5цм, Црна

  5.950,00 ден
  SKU: 231761
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Куманово
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Палома
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *