15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Регистратор, А4, 80мм, Стандард, Микровал, Arak Graf, Max Office, Сина

  120,00 ден
  150,00 ден
  Кутија од шуплив картон (микровал)
  Влошка сива лепенка
  Обложени со хартија
  SKU: 217263
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Прилеп
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Тетратка, А5, 40 листови, 55гр, Линии, Major, 80924

  017901
  15,00 ден
  Формат: A5
  Вид: Линии
  Листови: 40
  Грамажа: 55 гр.

  Тетратка, А5, 40 листови, 55гр, Каро, Major, 80924

  017902
  15,00 ден
  Формат: A5
  Вид: Каро
  Листови: 40
  Грамажа: 55 гр.

  Гума, 24,5*15,5*10,5мм, Ark, 411, разни бои

  027430
  3,50 ден

  Плик Американ без прозор, 110x230, Gpv, 181040-181031

  016070
  2,20 ден 2,50 ден