15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/500, А4, 100 гр., Navigator, Бела

  6,26 (USD)
  UHD формулата е специјален третман на површина кој го одржува пигментот на бојата во близина на површината, обезбедувајќи живописни бои, висок контраст и брзо сушење.
  Идеално за високо квалитетни документи во боја, презентации, извештаи, билтени, изјави, итн.
  SKU: 005505
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гостивар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - Рузвелтова
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *