15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанта, Со Две Рачки, Anekke, Arizona, 30701-90, 25*19*11цм, Кафеава

  4.360,00 ден
  5.450,00 ден
  Димензии: 25 x 11 x 19 см
  Максимална должина на ременот: 130cm
  Материјал: Еко кожа
  SKU: 255210
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Прилеп
  • Скопје - Bagstage Плоштад
  • Скопје - House of Samsonite - City Mall
  • Скопје - House of Samsonite - Плоштад
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *