15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Аларми Сигнални За Влез Излез

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ѕвонче за рецепција, Дијаметар 85 мм, метал, PBS, KF01293, 18608511-99

  259020
  5,19 (USD)
  Идеален за хотели, ресторани, компании, продавници...
  Многу издржливо.
  Метален, карактеристичен звук.
  За употреба во хоризонтална положба.
  Oсновен дијаметар: 85мм
  Сребрена боја

  Сензор, Со алармно звонче, Desq, 2002

  256150
  13,42 (USD)

  Сензор, Со алармно звонче, Desq, 2008

  256160
  27,74 (USD)

  Сензор, Со ѕвонче и аларм, Olympia, BM21, 5967

  021360
  9,84 (USD) 22,38 (USD)
  Се користи како детектор за аларм и ѕвонче за контрола на пристапот
  Јачина на сирена 95dB
  Областа за скенирање 5 метри
  Се монтира на ѕид
  Напојување со 3 батерии AA (не се вклучени во пакувањето)
  Дим.: 9,5 х 6,5 х 7 cm

  Аларми Сигнални За Влез Излез

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 5,00 (USD) Максимум: 28,00 (USD)
  5 28
  Производители