15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Аларми Сигнални За Влез Излез

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ѕвонче за рецепција, Метално, 65*55мм, Centrum, 81841

  260110
  300,00 ден

  Сензор, Со алармно звонче, Desq, 2002

  256150
  750,00 ден

  Сензор, Со ѕвонче и аларм, Olympia, BM21, 5967

  021360
  550,00 ден 1.250,00 ден
  Се користи како детектор за аларм и ѕвонче за контрола на пристапот
  Јачина на сирена 95dB
  Областа за скенирање 5 метри
  Се монтира на ѕид
  Напојување со 3 батерии AA (не се вклучени во пакувањето)
  Дим.: 9,5 х 6,5 х 7 cm

  Аларми Сигнални За Влез Излез

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 300,00 ден Максимум: 750,00 ден
  ден300 ден750
  Производители