15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Бироа

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Биро Маса Сф-04-140*80*72.5

  038739
  179,00 (USD)
  Серијата канцелариски мебел SOFT е произведен според дизајнот и технологијата на MIM Design Italia и носи заштитен знак. Оваа линијата е дизајнирана со цел да одговори на барањата на современото работење, овозможувајќи мултифункционалност со работниот простор. SOFT линијата овозможува комбинации од модули спрема сопствена желба и потреба со кои се постигнува рационалност, комфор и стил во работниот простор.
  Димензија: должина 140 см., ширина 80 см., висина 72,5 см.

  Биро Агол Цс-03-80*80*72.5

  038759
  112,77 (USD)
  Серијата канцелариски мебел SOFT е произведен според дизајнот и технологијата на MIM Design Italia и носи заштитен знак. Оваа линијата е дизајнирана со цел да одговори на барањата на современото работење, овозможувајќи мултифункционалност со работниот простор. SOFT линијата овозможува комбинации од модули спрема сопствена желба и потреба со кои се постигнува рационалност, комфор и стил во работниот простор.
  Димензија: должина 80 см., ширина 80 см., висина 72,5 см.

  Биро Дод.Надграден Цс-74

  037999
  110,53 (USD)

  Биро Дод.Преграден Цс-44

  037989
  66,41 (USD)

  Биро Маса Сф-02-100*80*72,5

  038709
  148,57 (USD)
  Серијата канцелариски мебел SOFT е произведен според дизајнот и технологијата на MIM Design Italia и носи заштитен знак. Оваа линијата е дизајнирана со цел да одговори на барањата на современото работење, овозможувајќи мултифункционалност со работниот простор. SOFT линијата овозможува комбинации од модули спрема сопствена желба и потреба со кои се постигнува рационалност, комфор и стил во работниот простор.
  Димензија: должина 100см., ширина 80 см., висина 72,5 см.

  Бироа

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 66,00 (USD) Максимум: 1.157,00 (USD)
  66 1157
  Производители