15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Бои Водени

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Бои акварелни, Сет 24/1, Staedtler, 223 C24

  251180
  1.180,00 ден

  Бои водени, Сет 1/12 + четка,1258

  288990
  85,00 ден

  Бои, Водени, Сет 1/12 + четка, Giotto, 351200

  279790
  220,00 ден

  Бои, Водени, Сет 1/12 + Четка, Големи, Statovac, Creative, 107105

  218160
  85,00 ден
  Водени бои со дрвена четка во ПВЦ пакување. Пречникот на секоја боја е 28 мм.

  Бои Водени, Сет 12/1, + Четка, Staedtler, Noris Club®, 888 NC12

  128060
  350,00 ден
  Noris Club® 888 NC12
  Водени бои

  - Сет од 12 водени бои, четка и бела боја во туба
  - Капакот се користи за мешање на бои
  - Брилијантни бои кои се високо покривни
  - Сите бои можат меѓусебно да се мешаат

  Број на артикл: 888 NC12

  Бои водени, 1/24, 12мл, Staedtler, 8880 C24

  249980
  750,00 ден
  STAEDTLER® 8880 C24
  Водени бои

  - Сет од 24 водени бои
  - Јак пигмент и сјајни бои
  - Се бои на специјална хартија за водени бои
  - Четката лесно се чисти со вода
  - Секоја боја е во туба од 12 мл.

  Број на артикл: 8880 C24

  Бои, Водени, Сет 1/12 + Четка, Мали, Statovac, Creative, 107106

  218170
  60,00 ден
  Водени бои со дрвена четка во ПВЦ пакување. Пречникот на секоја боја е 21 мм.

  Бои Водени, 12/1, 12 мл, Staedtler, 8880 C12

  242470
  375,00 ден

  Бои, Водени, Сет 1/18, Daler Rowney, Aquafine Travel Tin, 131900030

  218000
  1.550,00 ден

  Бои, Водени, 1/12, Во PVC Кутија + Четка, Statovac, Junior, AquaReal, 130701

  249580
  165,00 ден
  12 Водени бои со дрвена четка во ПВЦ пакување. Пречникот на секоја боја е 30 мм.

  Бои водени 134500124 Daler-Rowney .12мл сет 24/1

  218012
  1.600,00 ден

  Бои Водени

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 55,00 ден Максимум: 2.300,00 ден
  ден55 ден2300
  Производители