15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Бои Темперни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Бои, Темперни, 6мл, Сет 1/20, Statovac, Fantasy, 108106

  271250
  240,00 ден

  Боја, Темперна, 42мл, Statovac, Junior, 108130, Бела

  278330
  38,00 ден

  Бои, Темперни, 6мл, Сет 1/10, Statovac, Fantasy, 108105

  218180
  110,00 ден
  Високо квалитетни и лесно нанесливи темперни бои.
  10 парчиња x 6 мл.

  Бои темперни, Темперни, 16мл, 1/10, Statovac, Junior, 132001

  151926
  245,00 ден
  Темперни бои кои се одликуваат со одлична покриеност и лесно се нанесуваат. Не се токсични, тие се со висок квалитет, јаки и долготрајни бои и се одличен избор за секое дете. Квалитетниот пигмент и густата структура овозможува користење на најразлични техники на сликање, како на пример големи наноси како кај акрилните бои.
  Количина: 10 парчиња x 16 мл

  Бои, Темперни, 12мл, 1/10, Statovac, Junior, 132000

  151920
  195,00 ден
  Темперни бои кои се одликуваат со одлична покриеност и лесно се нанесуваат. Не се токсични, тие се со висок квалитет, јаки и долготрајни бои и се одличен избор за секое дете. Квалитетниот пигмент и густата структура овозможува користење на најразлични техники на сликање, како на пример големи наноси како кај акрилните бои.
  Количина: 10 парчиња x 12 мл

  Бои Sd526 Темперни Гваш 6/1 15Ml Sudor

  142410
  120,00 ден

  Бои, Темперни, 12мл, Сет 1/12, Fila, Giotto, 358000

  020570
  550,00 ден

  Боја, Темперна, 250мл, Giotto, School Paint, 530801, Бела

  181706
  165,00 ден

  Боја, Темперни, 12мл, Fila, Giotto, 352015, Светло Сина

  018463
  35,00 ден

  Боја Sd332 Темперна Контур 1/1 25Ml Sudor Златна

  142499
  95,00 ден

  Боја, Темперна, 16мл, Statovac, Junior, 132100, Бела

  178410
  30,00 ден
  Темперни бои кои се одликуваат со одлична покриеност и лесно се нанесуваат. Не се токсични, тие се со висок квалитет, јаки и долготрајни бои и се одличен избор за секое дете. Квалитетниот пигмент и густата структура овозможува користење на најразлични техники на сликање, како на пример големи наноси како кај акрилните бои.
  Количина: 16 мл
  Боја: Бела

  Боја, Темперна, 500мл, Statovac, Junior, Brillio XL, 132805, Сина

  195573
  245,00 ден

  Боја, Темперна, 12мл, Fila, Giotto, 352006, Розева

  018458
  35,00 ден

  Боја, Темперна, 12мл, Fila, Giotto, 352002, Жолта

  018455
  35,00 ден

  Боја, Темперна, 12мл, Fila, Giotto, 352001, Бела

  018456
  45,00 ден

  Бои Темперни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 30,00 ден Максимум: 550,00 ден
  ден30 ден550
  Производители