15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Гилотини и Тримери За Хартија

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Нож гилотина, А3, Fellowes, Fusion, 5410901

  054960
  5.950,00 ден
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm Дим. 68 x 21 x 6,5 cm

  Нож тример, A4, Fellowes, Neutron, 5410001

  122040
  3.350,00 ден
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина до 32 cm
  Заменлив нож
  Дим. 47,5 x 22,5 x 8 cm

  Нож Тример 4608-460-3035 А3

  054100
  2.795,00 ден
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина до 46 cm
  57 х 19,5 х 7,3 cm

  Нож Гилотина 394933 430

  084870
  22.414,00 ден
  Сече до 40 листа 70 гр. хартија
  Должина 44 cm
  Дим. 62 x 37 x 16 cm

  Нож Гилотина А3 Стеллар 5438401 До20 Лис.455Мм

  122150
  16.795,00 ден
  Сече до 20 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Дим. 67 x 37 x 13 cm

  Нож Гилотина Г4410-3109А3

  054080
  4.250,00 ден
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина до 44 cm
  Дим. 52,5 х 33,5 х 7 cm

  Нож гилотина, A3, Fellowes, Plasma, 5411101

  122170
  19.245,00 ден
  Сече до 40 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Дим. 81 x 42 x 17 cm

  Нож гилотина, A4, Fellowes, Fusion, 25410801

  084851
  5.250,00 ден
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина 32 cm
  Дим. 55 x 21 x 6,5 cm

  Нож гилотина, А4, Fellowes, Stellar, 5438001

  054950
  7.595,00 ден
  Сече до 20 листа, 80 гр. хартија
  Должина 32 cm
  Дим. 60 x 20 x 13 cm

  Нож тример, A3, Fellowes, Proton, 25410301

  084841
  5.250,00 ден
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Заменлив нож
  Сигурносен нож
  Дим. 62 x 21 x 8 cm

  Нож тример, A4, Fellowes, Atom, 5410601

  122060
  13.450,00 ден
  Сече до 30 листа, 80 гр. хартија
  Должина 38 cm
  Сигурносен нож
  Дим. 70,5 x 42 x 15 cm

  Нож тример, А3, Fellowes, Atom, 5410701

  122090
  14.250,00 ден
  Сече до 30 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Сигурносен нож
  Дим. 79 x 41,5 x 15 cm

  Нож тример, А3, Fellowes, Gamma, 54374011

  122080
  13.650,00 ден
  Сече до 20 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Сигурносен нож
  Дим. 67 x 22 x 10 cm

  Нож тример, А4, Fellowes, Gamma, 5437001

  122070
  10.650,00 ден
  Сече до 20 листа, 80 гр. хартија
  Должина 32 cm
  Сигурносен нож
  Дим. 53 x 28 x 11,5 cm

  Нож тример, А4, Fellowes, Neutron Plus, 5410101

  122050
  4.650,00 ден
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина 32 cm
  Заменлив нож
  4 резервни ножеви за рамно сечење, брановидно, перфорација и превиткување
  Сигурносен ноз
  Дим. 49,5 x 25 x 9,5 cm

  Ножеви, За 3 Различни Сечења, 3/1, Fellowes, 5411301

  122100
  1.100,00 ден

  Гилотини и Тримери За Хартија

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.100,00 ден Максимум: 22.414,00 ден
  ден1100 ден22414
  Производители