15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Гуми во форма на Пенкала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Гума, Форма на Молив, Со Четка, Staedtler, Mars® rasor, 526 61

  144040
  75,00 ден
  Mars® rasor 526 61
  Гума во форма на молив

  - Со четка
  - Latex-free
  - Производ изработен од сертифицирано дрво од одржливи шуми

  Број на артикл: 526 61

  Гума Во Форма На Пенкало Eh-Kur-11-Б Ф2,3Мм

  113161
  195,00 ден

  Гума Во Форма На Пенкало Eh-Kus-11 -2.5*5Mm

  113162
  195,00 ден

  Гума Рефил 1/2 Er-Kur Ф2,3Мм

  113163
  295,00 ден

  Гума, Облик на Молив, Faber Castell, Art, 122780, Бела

  126100
  125,00 ден 145,00 ден
  Гума во вид на молив со кој можете да избришете графит од молив, разни бои од дрвени боици и јаглен.

  Гума, Staedtler, Mars® plastic, 528 50, 97*7*7мм, Сино Бела

  122670
  110,00 ден
  STAEDTLER® 528 50
  Гума со држач

  - 97 x 7 x 7 mm
  - Држач за гума
  - Со лизгачки механизам
  - Latex-free

  Број на артикл: 528 50

  Гума+Рефил 1/2 Ehr-Kur-(Eh-Kur+Er-Kur) Ф2,3Мм Blister

  113168
  295,00 ден

  Гума, Облик На Молив, Faber Castell, Grip 2001, 187100, Сорт

  126390
  80,00 ден
  Гума со висок квалитет во функционална форма на молив. Ергономска триаголна зона на зафат. Бришење со минимален отпад.
  Должина 8 см, пречник 1 см.

  Гума Рефил Er-Мг 3/1 За Патент Молив Мг

  113181
  95,00 ден

  Гума Рефил 1/2 Er-Kus 2,5Мм*5Мм

  113164
  295,00 ден

  Гума, Staedtler, Mars® plastic, 528 55, 97*7*7мм, Бела

  122681
  45,00 ден
  STAEDTLER® 528 55
  Гума

  - 97 x 7 x 7 mm
  - Latex-free
  - Компатибилен производ е 528 50

  Број на артикл: 528 55

  Гума, За Бришење, Во Пенкало, Statovac, Rocket, Minnie Mouse, 318112

  249750
  50,00 ден
  Гума за бришење во пенкало со Minnie Mouse дизајн, изработена од квалитетна гума и лесно се брише со неа. Се состои од 5 сегменти во различни бои.

  Гуми во форма на Пенкала

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 45,00 ден Максимум: 295,00 ден
  ден45 ден295
  Производители