15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Гуми во форма на Пенкала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Гума, За бришење, Santoro, Rosebud, 798GJ01/798GJ02

  274780
  165,00 ден

  Гума, За бришење, Santoro, Rosebud, 798GJ01/798GJ02

  274780
  165,00 ден

  Електрична гума со 16 рефил, Tian, 8305, Сина

  270783
  750,00 ден
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Мултифункционалната електрична гума има литиумска батерија која се надополнува со УСб кабел и може да се користи до 600 пати со едно полнење (ако сметаме дека една употреба во просек трае 3 секунди)
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (3 мм и 2.3мм), 16 рефили/гуми и УСБ кабел за напојување.

  Електрична гума со 16 рефил, Tian, 8305, Сина

  270783
  750,00 ден

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Бела

  270776
  295,00 ден
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 22 резервни рефили/гуми.

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Бела

  270776
  295,00 ден

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Сива

  270777
  295,00 ден
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 22 резервни рефили/гуми.

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Сива

  270777
  295,00 ден

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Црна

  270771
  295,00 ден
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 22 резервни рефили/гуми.

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Црна

  270771
  295,00 ден

  Гума, Форма на Молив, Со Четка, Staedtler, Mars® rasor, 526 61

  144040
  75,00 ден
  Mars® rasor 526 61
  Гума во форма на молив

  - Со четка
  - Latex-free
  - Производ изработен од сертифицирано дрво од одржливи шуми

  Број на артикл: 526 61

  Гума Во Форма На Пенкало Eh-Kur-11-Б Ф2,3Мм

  113161
  195,00 ден

  Гума Во Форма На Пенкало Eh-Kus-11 -2.5*5Mm

  113162
  195,00 ден

  Гума Рефил 1/2 Er-Kur Ф2,3Мм

  113163
  295,00 ден

  Гуми во форма на Пенкала

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 45,00 ден Максимум: 750,00 ден
  ден45 ден750
  Производители