15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Гуми во форма на Пенкала

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Електрична гума со 16 рефил, Tian, 8306, Розева

  270798
  300.00 ден
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 16 резервни рефили/гуми.

  Електрична гума со 16 рефил, Tian, 8306, Сина

  270793
  300.00 ден
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 16 резервни рефили/гуми.

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Црна

  270771
  295.00 ден
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 22 резервни рефили/гуми.

  Eraser Brush, 526 61 Pencil Shape

  144040
  80.00 ден
  Mars® rasor 526 61
  Гума во форма на молив

  - Со четка
  - Latex-free
  - Производ изработен од сертифицирано дрво од одржливи шуми

  Број на артикл: 526 61

  Eraser Refill 1/2 Er-Kur F2.3Mm

  113163
  295.00 ден

  Eraser Fc Flu-187100-101-Pencil Shape

  126390
  80.00 ден
  Гума со висок квалитет во функционална форма на молив. Ергономска триаголна зона на зафат. Бришење со минимален отпад.
  Должина 8 см, пречник 1 см.

  Гуми во форма на Пенкала

  Filter by:

  Clear All
  Min: 50.00 ден Max: 300.00 ден
  ден50 ден300
  Manufacturers