15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Гуми HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Гума, Staedtler, rasoplast, 526 B20, Бела

  035020
  35,00 ден
  Rasoplast 526 B20
  Гума

  - 65 x 23 x 13 mm
  - Високо квалитетни перформанси
  - Заштитна обвивка за практична употреба
  - Latex-free

  Број на артикл: 526 B20

  Гума, На Извлекување, Staedtler, PVC-free, 525 PS1, Сино Бела

  122660
  120,00 ден
  STAEDTLER® 525 PS1
  Гума на извлекување

  - PVC-free, Latex-free

  Број на артикл: 525 PS1

  Гума, Staedtler, rasoplast, 526 B40, 33*16*13цм, Бела

  122620
  15,00 ден
  Rasoplast 526 B40
  Гума

  - 33 x 16 x 13 mm
  - Високо квалитетни перформанси
  - Заштитна обвивка за практична употреба
  - Latex-free

  Број на артикл: 526 B40

  Гума, Staedtler, rasoplast combi, 526 BT30, 43*19*13мм, Бело Сина

  122630
  25,00 ден
  Rasoplast combi 526 BT30
  Гума

  - 43 x 19 x 13 mm
  - Високо квалитетни перформанси
  - Синиот дел брише мастило од пенкало на хартија
  - Заштитна обвивка за практична употреба
  - Latex-free

  Број на артикл: 526 BT30

  Гума, Винил, 188648, Faber Castell, Dust Free, 708648, 3.1*1.6*1.1цм, Бела

  113550
  15,00 ден
  Мека гума која брише без отпад. Закосените рабови ја штитат од оштетување и овозможуваат прецизно бришење без размачкување.
  Големина: 3.1 x 1.6 x 1.1цм

  Гума, Staedtler, rasoplast, 526 B30, Бела

  035030
  22,00 ден
  Rasoplast 526 B30
  Гума

  - 43 x 19 x 13 mm
  - Високо квалитетни перформанси
  - Заштитна обвивка за практична употреба
  - Latex-free

  Број на артикл: 526 B30

  Гума , Во Дисплеј, Staedtler, 526, SCA 1, Бела

  190010
  6.000,00 ден

  Гума, Staedtler, Mars® Plastic, 526 50, 65*23*13мм, Бела

  122640
  50,00 ден 60,00 ден

  Гума, Staedtler, Rasoplast, 526 B40-9, 33*16*13Мм, Црна

  122621
  15,00 ден

  Гума, Staedtler, Rasoplast, 526 B45, 43*19*9мм, Бела

  122641
  15,00 ден

  Гума, Staedtler, Mars® Plastic Combi, 526 508, 65*23*13мм

  122650
  65,00 ден

  Гуми мали во шише, Santoro, 590GJD01

  246810
  245,00 ден
  Овие мали гуми се во форма на срца и листови и се во стаклено шише кое пак е декорирано со оригинални “Gorjuss” дизајни.

  Гума, Faber Castell, Latex Free, 707080, 187080, 3.4*1.4*0.8цм, Црвено-Сина

  113560
  10,00 ден 15,00 ден

  Гума, Staedtler, Soft® DustFree, 526 S40, 33*16*13мм, Бела

  122622
  22,00 ден
  STAEDTLER® 526 S40
  Гума

  - 33 x 16 x 13 mm
  - Мек материјал со висока флексибилност и добри перформанси на бришење
  - Брише нежно и не ја оштетува хартијата
  - Заштитна обвивка за практична употреба
  - Latex-free

  Број на артикл: 526 S40

  Гуми HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 10,00 ден Максимум: 6.000,00 ден
  ден10 ден6000
  Производители