15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Држачи За Монитори Зглобни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Држач За Монитор 1555 Зиден До 13Кг -Ротација До 90

  120280
  33,56 (USD)
  Ротација до 90°
  Носивост до 13 кг

  Држач За Монитор 1561 За На Биро До 10 Кг. Ротациај До180-Долж.20-61Ц Висо

  120300
  122,62 (USD)
  Ротација до 180°
  Должина од 20 до 61 cm
  Носивост до 10 кг

  Држач За Монитор 1568 За На Биро До10 Кг,Ротација До 180 -Долж. 30Цм Височина

  120320
  152,51 (USD)
  Ротација до 180°
  Должина од 30 cm
  Височина од 32,5 до 47,5 cm
  Носивост до 10 кг

  Држач За Монитор Ѕиден 1554 До13Кг Ротациај До 180- Дол.21,5-49,5Ц

  130560
  89,41 (USD)
  Ротација до 180°
  Должина од 21,5 до 49,5 cm
  Носивост до 13 кг

  Држач За Телефон 89314D Televario Црн

  141231
  160,20 (USD)
  Вртливост до 360°
  Прилагодлив на три различни висини
  Постолјето се навалува за 9 °, може да се ротира за 205 °
  За уреди со димензија до 34,5 x 26,2 cm
  Држач за кабел
  Носивост до 5 кг.

  Дрзац Мф 86514Д За Тлф.

  043890
  142,30 (USD)
  Вртливата подлога до 360°
  Телескопска рака
  Димензија: висина на раката 41,5 cm, должина на раката 55,6-79,2 cm, висина на основата 7,2-27 cm, држач 17,5x25 cm;
  За маса со дебелина од 1,5-7,5 cm
  Држач за кабел

  Држачи За Монитори Зглобни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 33,00 (USD) Максимум: 376,00 (USD)
  33 376
  Производители