15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Држачи За Монитори Столни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Држач за документи, Fellowes, 80333

  130580
  2.250,00 ден
  За на монитор со линијар
  Прилагодување на агол
  Носивост до 150 листа
  Дим. 380 x 336 x 50 mm

  Држач за лаптоп столен, Fellowes, Riser, 8032001

  130470
  1.695,00 ден
  Прилагодување на височината на 6 нивоа 140 - 190 mm со што го намалува напорот во вратот и рамењата
  Носивост до 5 кг.
  Дим. 38,2 x 26,7 x 16,5 cm

  Држач за лаптоп, Fellowes, Go Riser, 8030402

  130490
  2.250,00 ден
  Патентирана SoftShock™ технологија овозможува мека амортизација
  Отвори за циркулација на воздухот
  До 15,4” лап топ
  Дим. 38,1 x 27,6 x 0,5 cm

  Држач за лаптоп, Со ладење, Fellowes, 8018901

  017570
  3.530,00 ден
  Ултра тивок
  75 mm навалување обезбедува удобност во работата
  До 17” лап топ
  Дим. 31,5 x 32 x 6,7 cm

  Држач Кулер За Лаптоп Надворешен-Мси Баланс 03

  089852
  2.320,00 ден
  За лаптоп 13-17,3 "
  Вентилатор: 800-1000 вртежи во минута
  2 x USB порта
  Прилагодлив: 4 висини

  Постоље за монитор, Со фиока, 450*315*113 мм., PBS, КФ20081

  220210
  2.350,00 ден
  Изработена од издржлива ABS пластика
  Практично решение за зголемување на просторот и удобноста при работа на компјутер
  1 фиока за ситни канцелариски материјали
  Простор за лаптоп под постолјето
  Дим. 45 x 31,5 x 11,3 cm

  Сталажа За Монитор 1531 Со Фиока Висина На Под. До 11Цм-Ротација360

  120250
  3.150,00 ден
  Фиока за ситни канцелариски материјали
  Подесување на височина 65 и 110 mm
  Ротација 360°
  Носивост до 15 кг
  Дим. 40,2 x 30 x 11 cm

  Сталажа за монитор, Fellowes, Riser Plus, 8020801

  130520
  4.250,00 ден
  Модерен дизајн со овален облик и полици за документи и ситни канцелариски материјали
  позиции на височина
  100, 115 и 130 mm
  До 21” монитор
  Носивост до 10 кг
  Дим. 47,8 x 33 x 10 cm

  Фиока за тастатура, Fellowes, Deluxe, 8031201

  130570
  3.995,00 ден
  Се прицврстува под бирото (универзална големина)
  Дополнителна полица за глувче
  Три висини на подесување
  Дим. 78,4 x 35,7 x 6,35 cm

  Држачи За Монитори Столни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.695,00 ден Максимум: 4.250,00 ден
  ден1695 ден4250
  Производители