15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Дуплофан, креп ленти, изолир ленти

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Дуплофан, Statovac, Strip Duo, 491007, 48*10*0цм, Бела

  289260
  1,79 (USD)

  Креп Лента, 36мм*25м, Ark, Masking tape, 2322

  282060
  1,79 (USD)

  Лента 55229-0 Екстра Јака 50Мм*1М Црна Теса

  162181
  17,00 (USD)

  Платнена Лента, Гафер, 50мм*25м, Tesa, Cloth Tape, 04688-00047-00, Сива

  165947
  10,74 (USD)
  Јака лепливост и на нерамни површини
  Водоотпорна
  Отпорна на надворешни влијанија до +110° С (30 мин.)

  Лента, 50мм*33м, Tesa, Floor Marking Tape, 04169-00057-93, Сина

  148823
  17,81 (USD)
  Еднобојна
  Дебелина 150 µm
  Јачина на истегнување 33 N/cm

  Лента, Двострана, 19мм*5м, 50кг/м, Tesa, Powerbond, Indoor, 55741-00004-04

  118760
  14,95 (USD)
  За внатрешна употреба
  Носивост 50 kg./m

  Салотејп армиран, PBS, KF00290, Сребрена

  216600
  4,21 (USD)

  Платнена Лента, Гафер, 50мм*25м, Tesa, Cloth Tape, 04688-00044-00, Сина

  165943
  10,74 (USD)
  Јака лепливост и на нерамни површини
  Водоотпорна
  Отпорна на надворешни влијанија до +110° С (30 мин.)

  Платнена Лента, Гафер, 50мм*25м, Tesa, Cloth Tape, 04688-00045-00, Жолта

  165945
  10,74 (USD)
  Јака лепливост и на нерамни површини
  Водоотпорна
  Отпорна на надворешни влијанија до +110° С (30 мин.)

  Изолир Лента, 50мм*20м, Tesa, Insulation Tape, 56201-00001-21, Бела

  131616
  4,92 (USD)
  Во согласност со IEC 60454-3-1-6/FPVCP/90 стандардот изолир лентите на "TESA" се отпорни на влага, имаат висока диелектрична сила и се самогасиви.

  Лента изолир, 19мм*20м., 130 микрони, BST, црна

  189401
  1,06 (USD)

  Лента изолир 53947-000005-07 теса СТ.,20М*19мм

  199020
  2,42 (USD)

  Изолир Лента, 19мм*20м, Tesa, Insulation Tape, 53988-00021-00, Црвена

  131642
  2,33 (USD)
  Во согласност со IEC 60454-3-1-6/FPVCP/90 стандардот изолир лентите на "TESA" се отпорни на влага, имаат висока диелектрична сила и се самогасиви.

  Изолир Лента, 19мм*20м, Tesa, Insulation Tape, 53947-00006-07, Бела

  131646
  2,33 (USD)
  Во согласност со IEC 60454-3-1-6/FPVCP/90 стандардот изолир лентите на "TESA" се отпорни на влага, имаат висока диелектрична сила и се самогасиви.

  Дуплофан, креп ленти, изолир ленти

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 26,00 (USD)
  0 26
  Производители