15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Дупчалки Со Мал Напор

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Дупчалка, Noki, P-300

  121970
  10,92 (USD)
  Со граничник за димензија, маркер за центрирање и механизам за заклучување
  До 30 листа
  60% Power Saving систем за лесно перфорирање

  Дупчалки Со Мал Напор

  Производители