15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Етикети Сигурносни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Етикети Цвекформ 4776 Л А4/20 99.1*42.3 W,Водоотпорни

  042490
  2.650,00 ден
  Етикети бели изработени од полиестер
  Отпорни на вода, киселина, нечистотии, и температура од -20 до +80 ˚C

  Етикети, А4, 1/20, 480 етикети, фи 40мм, Zweckform, anti tamper-security, 6112

  041460
  3.950,00 ден
  Сигурносни етикети за производи под гаранција
  Откако ќе се залепи, невозможно е да се одлепи и повторно врати во првобитна положба без да се оштети етикетата.

  Етикети Сигурносни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.650,00 ден Максимум: 3.950,00 ден
  ден2650 ден3950
  Производители