15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Кабинет Фајлови Латерални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Кабинет Фајл4Ф-Цдф4433Црн-Cdf4633

  038261
  769,34 (USD)
  Носивост 60 кг. по фиока
  Анти превртувачки механизам
  100% извлекување на фиоката
  2 сета клучеви
  Дим. 132,1 х 80 х 62,2 cm

  Кабинет Фајлови Латерални

  Производители