15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Калкулатори Со Принтер

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Калкулатор Олимија Cpd 512 944837002

  077870
  8.350,00 ден
  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење
  Печати во 2 бои
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  Копче за бришење
  Екран со зелено осветлени бројки
  Дим. 22,3 х 31,8 х 8 cm

  Калкулатор Цпд 3212 Т Сметководствен Термален Олимпија -214-254*70

  145900
  9.450,00 ден
  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  21,4 х 25,4 х 7 cm
  Копче за бришење

  Калкулатори Со Принтер

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 8.350,00 ден Максимум: 9.450,00 ден
  ден8350 ден9450
  Производители