15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Калкулатори Со Принтер

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Калкулатор со лента, 12 Бројки, Casio, FR-2650RC-W-EC, Бела

  352130
  7.750,00 ден

  Калкулатор, Со лента 198*102*46 мм, Olympia, CPD425, 942915039

  284950
  3.950,00 ден

  12 бројки
  Напојување со 4 батерии АА (вклучени во пакувањето)
  Брзо печатење 1,6 линии во секунда
  Печати во сина боја
  Ролер со мастило, IR 40
  Ширина на ролна хартија: 57 mm, дијаметар 65 mm, (макс. 110 mm)
  Тах+ , тах-
  Меморија (одземање, собирање)
  Копче за бришење
  Автоматско исклучување 19,8 х 10,2 х 4,6 cm

  Калкулатор, Со лента, Olympia, CPD 3212S, 946776002

  285000
  9.950,00 ден

  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење 3 линии во сек.
  Печати во 2 бои
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  Копче за бришење
  Конверзија во евра
  Екран со зелено осветлени бројки
  Дим. 21 х 25,2 х 6,8 cm

  Калкулатор, Со лента, Olympia, CPD 3212T, 946776005

  285010
  10.950,00 ден

  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење 6 линии во сек.
  Термално печатење
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  Копче за бришење
  Конверзија во евра
  Екран со зелено осветлени бројки
  Дим. 21 х 25,2 х 6,8 cm

  Калкулатор , Olympia, CPD 512, 944837002

  077870
  10.950,00 ден
  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење
  Печати во 2 бои
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  Копче за бришење
  Екран со зелено осветлени бројки
  Дим. 22,3 х 31,8 х 8 cm

  Калкулатори Со Принтер

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3.950,00 ден Максимум: 10.950,00 ден
  ден3950 ден10950
  Производители