15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Касети Фиокари Метални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Касета, Со 3 Фиоки, H519*B420*T565 mm, Bisley, OBA59M2EEE633, Црна

  257151
  22.450,00 ден
  Прецизно дизајнирани и изработени да траат и да функционираат беспрекорно како првиот ден, производите на Бисли се бренд од светска класа. Користењето на најновата технологија и стручниот кадар се надоврзуваат на квалитетот, и кога еднаш ќе купите производ на Бисли, многу тешко ќе преминете на друг производител.

  Касета, Со 3 Фиоки, H519*B420*T565 mm, Bisley, OBA59M2EEE696, Бела

  257156
  22.450,00 ден
  Прецизно дизајнирани и изработени да траат и да функционираат беспрекорно како првиот ден, производите на Бисли се бренд од светска класа. Користењето на најновата технологија и стручниот кадар се надоврзуваат на квалитетот, и кога еднаш ќе купите производ на Бисли, многу тешко ќе преминете на друг производител.

  Касета 1+1 Пфам1С1Ф433 Црна Pfam1S1F633

  053851
  8.764,00 ден
  1 фиока
  1 картотека
  Дим. 52,8 х 41,3 х 40 cm

  Касета 1+1 Пфам1С1Ф445 Сива Pfam1S1F645

  053857
  8.764,00 ден
  1 фиока
  1 картотека
  Дим. 52,8 х 41,3 х 40 cm

  Касета 2+1.Пфа3445 Pfa3645 Сива

  052480
  10.513,00 ден
  2 фиоки
  1 картотека
  Дим. 67,2 х 41,3 х 40 cm

  Касета 3Ф Пфам3С445 Сив Pfam3S645-

  053867
  9.553,00 ден
  3 фиоки
  Дим. 52,8 х 41,3 х 40 cm

  Касета 3Ф.WVA 59Мссс833 Црна

  052491
  13.207,00 ден
  3 фиоки
  Дим. 49,5 х 42 х 56,5 cm

  Полица За Ситници.Дип 800

  052460
  1.394,00 ден

  Касети Фиокари Метални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.394,00 ден Максимум: 22.450,00 ден
  ден1394 ден22450
  Производители