15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Каси за Пари Вградливи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Каса, Olympia, 947990016, 47*47*16цм, Црна

  284890
  142,30 (USD)

  -Цврсто, матирано сиво метално куќиште
  -Метална фиока, со можност за заклучување
  -8 Прегради за сметки (2 x 4 хоризонтални), отстранливи
  -Oдделно отстранлив влошка за монети со 8 прилагодливи прегради за монети
  -2 Предни отвори за сметки
  -Димензија 475 х 470 х 160 мм
  -Тежина: 6,21 кг.

  Каса, Olympia, EC410, 947609028, 41*41.5*11цм

  145920
  178,10 (USD)

  -Цврсто метално куќиште, со сива боја
  -Метална фиока, со можност за заклучување
  -Копче за лесно отворање на фиоката
  -8 прегради за сметки (2 x 4 хоризонтални), отстранливи
  -Одделно отстранлив кертриџ со 8 прилагодливи послужавници за монети
  -2 предни слота за сметки
  -Димензија: 410 x 415 x 110 mm
  -Тежина: 6,80 kg

  Програм за евиденција работно време139-0600 SafeScaneTM-PLUSPC Software Retail

  207070
  124,40 (USD)
  Програмот за евиденција TimeMoto е моќен софтвер кој ви овозможува многу корисни функции.
  Генерира инстант извештаи; креирајте дневни, неделни, месечни и периодични извештаи по оддел и вработен; следете ги трошоците за работа, часовите, прекувремените часови и отсуствата; експортирајтре ги вашите податоци во Excel, CSV, PDF или во претпочитаната програма за плати - сето тоа со неограничена база на податоци, автоматски бекап и поддршка за повеќе терминали TimeMoto.
  Се употребува во комбинација сo системите за eвиденција: ТМ-616 / 125-0585; ТМ-626 / 125-0586; ТМ-818 / 125-0587; ТМ-828 / 125-0588; ТМ-838 / 125-0589

  Фиока за пари, 41x41, SafeScan, SD-4141, 132-0425

  270810
  201,38 (USD)

  Фиока за пари 132-0431 SafeScane 4141 -2 35,8*32,8*6,4цм

  206770
  97,56 (USD) 113,66 (USD)
  Заштдете време и добијте на ефикасност при секоја промена на вашата работна смена. Практичната и функционална фиока 4141-2 ви дава совршен преглед и организација на вашата готовина и значајно ви го олеснува завршувањето на вашето работно време.
  Со 4141-2 фиоката за пари добивате:
  - 4 оддели за банкноти кои може да се подесуваат по потреба.
  - Посебни прегради за метални пари.
  - Посебен додаток со 8 прегради за монети кој може по потреба да се вади и става.
  - Посебна странична преграда за чување банкности со највискои апоени или вредносни документи.

  Држач за каса за пари 132-0436 SafeScane 4141 Barcet 41*10цм

  206790
  106,50 (USD)
  Брза и лесна монтажа на пулт, биро...
  - Робустен метален заграден држач (со вклучени 16 завртки и дистанцери)
  - Погоден за каси за пари Safescan: LD- 4141, SD-4141 и HD-4141

  Каса за пари 132-0423 SafeScan LD-4141 41*41,5*11,5цм

  206740
  142,30 (USD) 178,10 (USD)
  Фиоката за пари LD-4141 е изработена од цврсти и квалитетни материјали. Неговата робусна обвивка од челик и издржлив ПВЦ сад овозможува сигурно држење и класифицирање на монетите и книжните пари.
  - Издржливи лежишта.
  - Отворање со лесно притискање.
  - Внатрешен фиока со можност за отстранување.
  - 4 слота за книжни пари и 8 за метални пари.
  - Безбедносна брава со заклучување во 3 позиции (заклучено, во мирување и отворено)

  Каса за пари 132-0498 SafeScan SD-4617S 46*17*10цм

  207010
  178,10 (USD)
  Фиоката за пари SD-4617S е изработена од цврста робусна обвивка од челик и квалитетен ПВЦ материјал на некои делови од внатре.
  Погодна е за користење во продавници, училишта, канцелариски кафетерии, ноќни клубови и сл.
  Поседува робустен механизам за заклучување без удар, загарантиран да обезбеди најмалку 1 милион циклуси на отварање/затворање.
  Капакот е издржлив, отпорен на удари и се отвора цели 80 степени.

  Каса, Olympia, SD-324, 947990006, 32*40*9цм

  145910
  89,32 (USD) 117,24 (USD)

  -Фиока за пари со половина метално, половина пластично куќиште
  -Паричната влошка е целосно отстранлива
  -3 прегради за сметки, метални штипки за држење
  -Влошка со 8 прегради за монети
  -Отстранливи прегради за монети
  -12 w
  -Димензија: 324 x 400 x 95 mm
  -Тежина: 3,00 kg

  Поклопец сигурносен за Фиока за пари 132-0432 4141-lid 35,8*28,6*5,6цм

  206780
  47,44 (USD)
  Заштитете ги вашите пари за време на промена на смените (на прометот)
  Робусна метална конструкција
  Брава со 2 позиции (заклучена и отворена)
  Комплет со 2 клуча
  Не е компатибилен со 4141T2
  Тежина: 1,25 кг
  Дим. 35,8 x 28,6 x 5,6 cm

  Поклопец сигурносен за Фиока за пари 132-0438 SafeScane 4617-lid 44*15*8цм

  207030
  65,34 (USD)
  Заштитете ја готовината во вашата фиока 4617 за време на промените во смената или додека ја чувате во сеф. Едноставно, ставете го челичниот капак 4617-lid со лизгање и заклучете.

  Систем за евиденција на работно време 125-0585 SafeScane TM-616 9,95*21,5*4.43цм

  207040
  707,05 (USD)
  Интелигентниот терминал Time-Moto TM-616 е комбинација на најновиот RFID читач на близина и технологијата на отпечатоци од прсти. Овој систем оди со компјутерски софтвер за употреба на единечен компјутер или TimeMoto Cloud.
  Изберете TimeMoto Cloud за моментална синхронизација од која било локација во кое било време.
  Лесно и едноставно евидентирање на присуството на вашите вработени и моќна алатка за поефикасно управување со вашата работна сила.
  Карактеристики на производот:
  - Води детална евиденција и ги пресметува сработените часови, прекувремените како и часовите на отсуство
  - Евидентирање на влез/излез со РФИД ознака, отпечаток од прст, посебно копче или ПИН
  - Погоден за до 200 корисници / до 10.000 логирања
  - Работи преку Wi-Fi, Ethernet (LAN) или USB Host.
  - Системот е во согласност со новата европска регулатива за приватност (GDPR)
  - Вклучен е софтвер TimeMoto за употреба на еден компјутер или TimeMoto Cloud (вклучени 30 дена)

  Систем за евиденција на работно време 125-0586 SafeScane TM-626 9,95*21,5*4.43цм

  207060
  886,05 (USD)
  Интелигентниот терминал Time-Moto TM-616 е комбинација на најновиот RFID читач на близина и технологијата на отпечатоци од прсти. Овој систем оди со компјутерски софтвер за употреба на единечен компјутер или TimeMoto Cloud.
  Изберете TimeMoto Cloud за моментална синхронизација од која било локација во кое било време.
  Лесно и едноставно евидентирање на присуството на вашите вработени и моќна алатка за поефикасно управување со вашата работна сила.
  Карактеристики на производот:
  - Води детална евиденција и ги пресметува сработените часови, прекувремените како и часовите на отсуство
  - Евидентирање на влез/излез со РФИД ознака, отпечаток од прст, посебно копче или ПИН
  - Погоден за до 200 корисници / до 10.000 логирања
  - Работи преку Wi-Fi, Ethernet (LAN) или USB Host.
  - Системот е во согласност со новата европска регулатива за приватност (GDPR)
  - Вклучен е софтвер TimeMoto за употреба на еден компјутер или TimeMoto Cloud (вклучени 30 дена)

  Систем за евиденција на работно време 125-0588 SafeScan TM-828 9,9*21,5*4.4цм

  207050
  1.067,74 (USD)
  Интелигентниот терминал Time-Moto TM-828 е комбинација на најновиот RFID читач на близина и технологијата на отпечатоци од прсти. Овој систем оди со компјутерски софтвер за употреба на единечен компјутер или TimeMoto Cloud.
  Изберете TimeMoto Cloud за моментална синхронизација од која било локација во кое било време.
  Лесно и едноставно евидентирање на присуството на вашите вработени и моќна алатка за поефикасно управување со вашата работна сила.
  Карактеристики на производот:
  - Води детална евиденција и ги пресметува сработените часови, прекувремените како и часовите на отсуство
  - Евидентирање на влез/излез со РФИД ознака, отпечаток од прст, посебно копче или ПИН
  - Погоден за до 2.000 корисници / максимум 2.000 отпечатоци од прсти
  - Работи преку Wi-Fi, Ethernet (LAN) или USB Host.
  - Системот е во согласност со новата европска регулатива за приватност (GDPR)
  - Вклучен е софтвер TimeMoto за употреба на еден компјутер или TimeMoto Cloud (вклучени 30 дена)

  Тацна за пари 7234/А-2

  081410
  1,77 (USD)

  Фиока за пари 132-0428 SafeScan -3540 31,8*29,2*5,9цм

  206730
  106,50 (USD)
  Заштдете време и добијте на ефикасност при секоја промена на вашата работна смена.
  Практичната и функционална фиока SafeScane 3540 ви дава совршен преглед и организација на вашата готовина и значајно ви го олеснува завршувањето на вашето работно време, едноставно сменете ја вашата полна фиока со готовина со нова.
  - Оваа фиока одговара како резерва на фиоката со метално куќиште Safescan SD-3540

  Каси за Пари Вградливи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 1.068,00 (USD)
  1 1068
  Производители