15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Коректори Во Лента и Пенкала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Коректор во лента, 5мм*6м, Statovac, Cores, 485020

  276900
  0,81 (USD)

  Коректор во лента, 5мм*6м, Statovac, White out, 130880

  276120
  1,25 (USD)

  Коректор во лента, Smart, Globox, 6933

  284310
  0,72 (USD)

  Коректор пенкало, 10 мл, PBS, 7619001-99

  259030
  0,70 (USD)
  Мазно и совршено покривање на површината што треба да се корегира.
  Корективната течност е лесна за нанесување и брзо се суши.
  Има топче во внатрешноста, против сушење на течноста.
  Капацитет: 10мл

  Коректор пенкало, 4мл, Statovac, Cores, 485010

  271870
  0,32 (USD)

  Коректор пенкало, 6мл, Statovac, Cores, 485011

  276890
  0,59 (USD)

  Коректор пенкало, 6мл, Statovac, Cores, 485011

  276891
  0,59 (USD)

  Коректор пенкало, 7мл, Foska Shine, SH2002

  270410
  0,70 (USD)

  Коректор пенкало, 8мл, Office Point, 1130800-00

  046190
  1,06 (USD)

  Коректори Во Лента и Пенкала

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 2,00 (USD)
  0 2
  Производители