15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Креп Хартија и Ребрасти Картони

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хартија Креп, 50*200цм, Statovac, 135530, Црвена

  183112
  50,00 ден
  Креп хартијата може да се употребува за декорирање, во цвеќари, за уметнички творби и за разни школски активности.
  Димензија: 50 x 200 cm
  Тежина: 28 гр.

  Хартија Креп, 50*200цм, Statovac, 135520, Жолта

  183105
  50,00 ден
  Креп хартијата може да се употребува за декорирање, во цвеќари, за уметнички творби и за разни школски активности.
  Димензија: 50 x 200 cm
  Тежина: 28 гр.

  Хартија Креп, 50*200цм, Statovac, 135526, Портокалова

  183129
  50,00 ден

  Хартија Креп, 50*200цм, Statovac, 135535, Розева

  183118
  50,00 ден

  Картон ребраст, во ролна, 50*70см. , Mas, CRP-165N

  140570
  26,00 ден

  Хартија Креп, 50*200цм, Statovac, 135510, Бела

  183106
  50,00 ден
  Креп хартијата може да се употребува за декорирање, во цвеќари, за уметнички творби и за разни школски активности.
  Димензија: 50 x 200 cm
  Тежина: 28 гр.

  Картон ребраст, А3, 1/12, Office Point, 7156312-02 7154012

  022710
  95,00 ден

  Креп Хартија Пд-027Р 50*70

  098340
  135,00 ден

  Креп Хартија и Ребрасти Картони

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 20,00 ден Максимум: 135,00 ден
  ден20 ден135
  Производители