15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Куфери Големи L 70 - 79цм

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  КУФЕР ПЛАСТИЧЕН 76ЦМ СИВ-РОЗЕ

  4ПА-19-202П
  62.52 (USD) 89.32 (USD)

  КУФЕР ПЛАСТИЧЕН ПАСО ГОЛЕМ 76 ЛИЛА

  4ПА-19-202Р
  62.52 (USD) 89.32 (USD)

  КУФЕР ПЛАСТИЧЕН ПАСО ГОЛЕМ 76 СИВ/ЖОЛТ

  4ПА-19-202Б
  62.52 (USD) 89.32 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75509/2541, 46*79*31цм, Сива

  193697
  142.30 (USD)
  Funshine 2 е фантастична и прифатлива опција за оние кои имаат потреба од квалитетен багаж. Идеален е за две неделни патувања, а формата и дизајнот на куферот овозможуваат максимален капацитет. Има добра внатрешна организација како и практичен надворешен џеб и фиксно заклучување со комбинација на 3 броја.
  - Боја: Графитна
  - Материјал: 100Д + 400Д Полиестер
  - Димензии: 79 х 46 х 31 цм
  - Литража: 99,5 л.
  - Тежина: 3,9 кг.
  - Код: 75509-2541
  - 4 тркала
  - Мек материјал
  - Стандардни патенти + гума
  - Фиксно заклучување со комбинација на 3 броја
  - Горна рачка
  - Рачка на извлекување
  - Надворешни џебови: 1 преден џеб

  Куфер, 4 тркала, Мека, Samsonite, Spark SNG, 87607/1041, 53*82*36цм, Црна

  224111
  339.20 (USD)
  Материјал: полиестер
  Капацитет: 82 l
  Тркала: 4
  Димензии: 53 x 82 x 36 sm
  Се затвора со двонасочна патент (затворач за заклучување за подобра заштита од кражба)
  Тeжина: 3,2 Кг

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Samsonite, Base Boost, 79202/1041, 48*78*34цм, Црна

  184591
  213.90 (USD) 231.80 (USD)
  Материјал: Полиестер
  Капацитет: 105 l
  Тркала: 4
  Димензии: 48 x 78 x 34 sm
  Заклучување: Дa
  Тeжина: 3,1 Кг

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Magnum, 109506/1041, 51*75*32цм, Црна

  234741
  321.30 (USD)
  Материјал: Полипропилен издржлив и отпорен на удари
  Капацитет: 104 l
  Димензии: 51 x 75 x 32 sm
  Тeжина: 3,9 Кг
  Со 4 тркала

  Куфери Големи L 70 - 79цм

  Filter by:

  Clear All
  Min: 42.00 (USD) Max: 769.00 (USD)
  42 769
  Manufacturers