15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Куфери Детски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, AT, Funlight Disney, 122089/7922, 40*55*20цм, Розева

  228528
  7.960,00 ден 9.950,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Dream Rider, 109641/7224, 37*51*22цм, Mickey

  217143
  5.650,00 ден
  Материјал: 100% полипропилен
  Капацитет: 28 l
  Тркала: 4
  Димензии: 37 x51 x 22 sm
  Тeжина: 1,93 Кг
  Рачки за рамо за полесно носење

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Dream Rider, 109640/7258, 37*51*22цм, Зебра

  217131
  5.650,00 ден
  Материјал: 100% полипропилен
  Капацитет: 28 l
  Тркала: 4
  Димензии: 37 x51 x 22 sm
  Тeжина: 1,93 Кг
  Рачки за рамо за полесно носење

  Куфер, 2 Тркала, Мека, Paso, Star Wars, STL-501, 27*35*11цм, Сива

  237930
  1.200,00 ден

  Куфер, 4 тркала, Тврда, Samsonite, Disney Ultimate 2.0, 106711/7064, 32*46*23цм

  254108
  7.950,00 ден
  Куферот е издржлив и совршен за патувања на одмор, каде на најмладите им требаат и свои куфери.
  Димензија: 32 х 46 х 23 см.
  Материјал : ABC
  Тежина: 1,67 кг
  Капацитет: 20,5 Л.
  Со 4 тркала и рачка на извлекување

  Куфер, 4 тркала, Тврда, Samsonite, Disney Ultimate 2.0, 131852/8705, 32*46*23цм

  254102
  7.950,00 ден
  Куферот е издржлив и совршен за патувања на одмор, каде на најмладите им требаат и свои куфери.
  Димензија: 32 х 46 х 23 см.
  Материјал : ABC
  Тежина: 1,67 кг
  Капацитет: 20,5 Л.
  Со 4 тркала и рачка на извлекување

  Куфери Детски

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.200,00 ден Максимум: 7.960,00 ден
  ден1200 ден7960
  Производители