15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Куфери Кабински S 55цм

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Куфер 72030-2000 Со 2Тр.-53*32*18,7Цм Магента Црвен

  182172
  17,81 (USD)

  Куфер Делси 23980116 55Цмбро

  038319
  73,30 (USD) 146,60 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Samsonite, Spark SNG, 115759/L470, 40*55*20цм, Црна

  217971
  200,71 (USD) 267,60 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75506/2541, 40*55*20цм, Сива

  193677
  97,56 (USD)
  Funshine 2 е фантастична и прифатлива опција за оние кои имаат потреба од рачен багаж. Идеален е за кратки патувања, а формата и дизајнот на куферот овозможуваат максимален капацитет. Има добра внатрешна организација како и практичен надворешен џеб и фиксно заклучување со комбинација на 3 броја.
  - Боја: Графитна
  - Материјал: 100Д + 400Д Полиестер
  - Димензии: 55 х 40 х 20 цм
  - Литража: 39 л.
  - Тежина: 2,5 кг.
  - Код: 75506/2541
  - 2 тркала
  - Мек материјал
  - Стандардни патенти + гума
  - Фиксно заклучување со комбинација на 3 броја
  - Горна рачка
  - Рачка на извлекување
  - Надворешни џебови: 1 преден џеб
  - Кабински багаж

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Delsey, KEA, 00351680305, 40*55*20цм, Златна

  205999
  142,48 (USD) 178,10 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, AT, Sunside, 125178/4085, 40*55*20цм, Бела

  228340
  156,80 (USD) 196,00 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Samsonite, Paradiver, 92057/1924, 40*55*23цм, Жолта

  205385
  303,40 (USD)
  Материјал: обложен полиестер (водоотпорен)
  Систем на тркала: 2 тркала со низок шум
  Димензии: прибл. 42 x 67 x 28 cm (ширина x висина x длабочина)
  Тежина: 2,6 кг
  Капацитет: 74,5 Л.

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, AT, Flylife, 125238/1041, 40*55*20цм, Црна

  228301
  156,80 (USD) 196,00 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, S'Cure, 49539/1235, 40*55*20цм, Црвена

  193872
  199,76 (USD) 249,70 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, American T, Tracklite, 88742/1269, 40*55*20цм, Црна

  193541
  142,30 (USD)

  - Боја: Темно сива
  - Материјал: 100% Полиестер
  - Димензии: 40 х 55 х 20 цм
  - Литража: 34 л.
  - Тежина: 2,6 кг.
  - Код: 88742/1269
  - 4 тркала
  - Тврда школка
  - Фиксно заклучување со комбинација на 3 броја
  - Горна рачка
  - Рачка на извлекување

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Delsey, Maputo, 387780302, 40*55*20цм, Сина

  228913
  139,62 (USD) 174,52 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Delsey, KEA, 00351680302, 40*55*20цм, Темно Сина

  205993
  142,48 (USD) 178,10 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, AT, Sunside, 125178/8174, 40*55*20цм, Црна

  228341
  156,80 (USD) 196,00 (USD)

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Star Wars, 73356/4726, 40*56*25цм, Црна

  175937
  137,20 (USD) 196,00 (USD)

  Куфери Кабински S 55цм

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 17,00 (USD) Максимум: 833,00 (USD)
  17 833
  Производители