15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Куфери Средни M 60 - 69цм

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  КУФЕР ПЛАСТИЧЕН СРЕДЕН 66ЦМ ЦРН-СИВ

  4ПА-19-909К
  43.73 (USD) 62.47 (USD)

  Suitcase With 2 Wheels 561109-43 * 66 * 25 / 28-52 / 60L-3,2Kg.

  157838
  47.86 (USD) 68.38 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 43 х 66 х 28 см.
  Со 2 тркала
  Капацитет: 60 литри
  Тежина: 3,2 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75508/2563, 43*66*27цм, Розева

  193688
  124.40 (USD)
  Материјал: Полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 43 х 66 х 27 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 63,5 литри
  Тежина: 3,3 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Delsey, Dauphine, 00224881104, 43*66*29цм, Црвена

  171692
  143.38 (USD) 238.96 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 43 х 66 х 29 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 82 литри
  Тежина: 2,3 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Delsey, Destination, 00200181004, 44*68*29цм, Црвена

  156802
  149.73 (USD) 213.90 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 44 х 68 х 29 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 87 литри
  Тежина: 3,8 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Suitcase 2011109-63Cm-Eva 41 * 63 * 26,5-52,5L-3,6Kg. Silver

  108237
  82.75 (USD) 165.50 (USD)
  Материјал: 420D Nylon
  Димензии: 36 х 52 х 22 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 52,5 литри
  Тежина: 3,6 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Suitcase 851109 With 4 Th. Narin 65-42 * 65 * 27-30 Teget Salty Line

  139978
  46.07 (USD) 76.79 (USD)
  Материјал: ABS
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 42 х 65 х 30 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 55 литри
  Тежина: 3,2 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Suitcase With 4 Wheels 191102-41 * 66 * 25-46L-2,7Kg Green

  157664
  64.30 (USD) 107.17 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 41 х 66 х 25 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 46 литри
  Тежина: 2,7 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, American T, Bon Air, 59423/1041, 46*66*25.5цм, Црна

  193631
  201.38 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 46 х 66 х 25,5 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 57,5 литри
  Тежина: 3,4 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 тркала, Тврда, American T., Soundbox, 88473/1371, 46.5*67*32цм, Жолта

  208745
  213.90 (USD)
  Материјал: polypropylene
  Капацитет: 87 l
  Тркала: 4
  Димензии: 46 x 67 x 29 sm
  Заклучување: Дa
  Тeжина: 3,7 Кг

  Suitcase With 4 Wheels 351102-Europe-46 * 65 * 27-75L-3.8Kg.

  157764
  126.11 (USD) 210.18 (USD)
  Материјал: 100% поликарбонат
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 46 х 65 х 27 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 65 литри
  Тежина: 3,5 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Трвда, Delsey, Caumartin, 00207881000, 42*65.5*26цм, Црна

  210181
  224.91 (USD) 321.30 (USD)
  Материјал: 100% поликарбонат
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 42 х 65,5 х 26 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 62 литри
  Тежина: 3,1 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, Со 4 тркалца, Samsonite, Paradiver light, 92058/1041, 46*67*25цм, Црна

  205391
  339.20 (USD)
  Материјал: Полиестер обложен со тефлонски заштитен материјал Димензии: 46 х 67 х 25 см. Со 4 тркала Капацитет: 80 литри Тежина: 3,1 кг Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Delsey, Turenne, 00162181009, 44.5*65*26цм, Розева

  210238
  328.64 (USD) 410.80 (USD)
  Материјал: 100% поликарбонат
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 44 х 65 х 26 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 62 литри
  Тежина: 3,1 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфери Средни M 60 - 69цм

  Filter by:

  Clear All
  Min: 36.00 (USD) Max: 887.00 (USD)
  36 887
  Manufacturers