15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Ленти за известување (обележување) против лизгање и за разни намени

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Лента, 50мм*33м, Tesa, Flex, 04169-00058-93, Жолта

  182965
  965,00 ден

  Лента , 50мм*33м, Tesa, Floor Marking Tape, 60760-00093-15, Црно-Жолта

  012701
  1.050,00 ден
  Двобојна
  Дебелина 150 µm
  Јачина на истегнување 33 N/cm

  Лента, Против Лизгање, 25мм*15м, Tesa, Anti-Slip, 55589-00004-01, Црна

  118880
  1.995,00 ден
  Отпорна на вода, температура, UV и средства за хигиена

  Лента, Против Лизгање, 25мм*5м, Tesa, Anti-Slip, 55587-00011-11, Транспарентна

  118866
  750,00 ден
  Отпорна на вода, температура, UV и средства за хигиена

  Лента, Против Лизгање, 25мм*5м, Tesa, Anti-Slip, 55587-00012-11, Црна

  118861
  750,00 ден
  Отпорна на вода, температура, UV и средства за хигиена

  Лента, 50мм*33м, Tesa, Floor Marking, 60760-00092-15, Црвено-Бела

  012702
  1.050,00 ден
  Двобојна
  Дебелина 150 µm
  Јачина на истегнување 33 N/cm

  Лента, Против Лизгање, 50мм*5м, Tesa, Anti-Slip, 55588-00002-11, Црна

  118870
  1.350,00 ден 1.500,00 ден
  Отпорна на вода, температура, UV и средства за хигиена

  Ленти за известување (обележување) против лизгање и за разни намени

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 175,00 ден Максимум: 1.995,00 ден
  ден175 ден1995
  Производители